Garanti ve İade

DEĞİŞİM
Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Değişim talebinizle ilgili Libilobi Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürününüzü, Aras Kargo ile ücretsiz (1931148851615) nolu kod ile karşı ödemeli geri gönderebilirsiniz. Talebiniz yetkililer tarafından değerlendirilerek değişim işleminiz tamamlanır, eğer ürün stoklarda yoksa ücretsiz iadeniz gerçekleşir. Değişim talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla birlikte “Değişim Talebi” olduğunu yazılı olarak belirtmek suretiyle, ürünü eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde fatura üzerinde bulunan adrese göndermelisiniz. Değişim işleminizin başlayabilmesi için 0 533 452 90 48 numaralı telefondan Libilobi Müşteri Hizmetleri’ni aramanız ya da [email protected] adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir. Değişim işlemi 7-10 iş günü içersinde sonuçlandırılır.

 

İADE
Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade talebinizle ilgili Libilobi Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürününüzü Aras Kargo ile ücretsiz (1931148851615 nolu kod ile karşı ödemeli) geri gönderebilirsiniz. Talebiniz yetkililer tarafından değerlendirilerek iade işleminiz tamamlanır. İade yapmak istediğiniz ürünü orijinal faturasıyla eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Libilobi iade adresine göndermelisiniz. Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için firmanın düzenlemiş olduğu, kargo fiyatı hariç, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamayacaktır. İade işleminizin başlayabilmesi için 0 533 452 90 48 numaralı telefondan Libilobi Müşteri Hizmetleri’ni aramanız ya da [email protected] adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir. İade işlemi 7-10 iş günü içersinde sonuçlandırılır.
Not: İade işlemlerinde, iade sebebi Libilobi kaynaklı değil ise, kargo bedeli alıcıya aittir.

 

İADE SÜRESİ
Ürününüzü teslim aldığınız andan itibaren 15 gün içerisinde Libilobi iade/değişim bölümünü takip ederek iade edebilirsiniz.

 

RENK / BEDEN DEĞİŞİMİ
Elinize ulaşan ürününüzün renk / beden değişimini; talep edilen ürün stoklarda mevcutsa değişim, değilse ücret iadenizi yapabiliriz. Satın aldığınız ürünü stokta olan farklı bir ürün ile de değişim yapabilirsiniz.

 

KUSURLU ÜRÜN
Libilobi müşteri memnuniyetine son derece önem verir ve böyle bir durumda sizi mağdur etmez. Böyle bir durumla karşılaşırsanız ücret iadesi ve ürün değişimi talebinde bulunabilirsiniz.

 

İADE VE DEĞİŞİM ADRESİ
Libilobi Online Sales
ALTUNİZADE MAH. KISIKLI CAD. NO: 79 D:1-2-11 ALTUNİZADE -  İSTANBUL

 

İADE VE DEĞİŞİMDE ÜCRETSİZ KARGO
Sitemizden satın aldığınız ürünlerde, kusurlu ürün, yanlış ürün gönderimi gibi durumlarda, iade ve değişim ücretsizdir. Ancak satın aldığınız ürün doğru gönderim yapılmış ise, üründe herhangi bir kusur yok ise bu tarz durumlarda kargo ücreti alıcıya aittir.

 

İADE TUTARININ ÖDENMESİ
Havale/EFT ve kapıda ödeme yöntemiyle yapılan ödemeler 3 iş günü içerisinde belirteceğiniz hesaba gönderilecektir. Kredi kartı ödemelerinde ise ürün bedeli ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilecektir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır